Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Folia PCV Anti-insects Extruflex REF.127

( ilość produktów: 4 )

Folia PCV Anti-insects ref. 127 (-15°C do +50°C) - transparentne żółto-pomarańczowe pasy o zapachu trawy cytrynowej i własnościach antyinsektowych (odstraszające owady), stosowane głównie na kurtyny paskowe dla otworów bramowych i drzwiowych w przemyśle rolno-spożywczym i przetwórstwie mięsnym.

Folia PCV Anti-insects posiada atest PZH i Certyfikat Higieniczny. Francuski producent Extruflex w swoich produktach wykorzystuje bezftalanowe plastyfikatory NON PHTHALATE, które są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Plastyfikatory te są uznawane za dodatki najwyższej jakości i są wykorzystywane między innymi do produkcji zabawek dla dzieci oraz tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dzięki temu produkty Extruflex gwarantują najwyższą jakość oraz walory użytkowe.

Żółta folia antyinsektowa dostępna jest w pasach o wymiarach: 200 x 2mm oraz 300 x 3mm, w rolkach o długości 50 mb oraz cięta na metry. W przypadku zainteresowania ofertą na gotową kurtynę paskową pod indywidualny wymiar światła otworu bramowego lub drzwiowego, prosimy o kontakt z biurem.

kurtyny paskowe żółte pasy

 

kurtyny paskowe anti-insects

 

kurtyny anti-insects

anti-insects extruflex

 

Szerokość i grubość pasa PCV
Długość pasa PCV
pixel