Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bramy wahadłowe

bramay wahadłowe clearway extruflex

Od ponad 20 lat produkujemy bramy wahadłowe CLEARWAY na licencji francuskiej firmy Extruflex. Do ich produkcji wykorzystujemy wytrzymałe, elastyczne i arkusze miękkiej folii PCV o grubości 5 lub 7 mm oraz anodowane profile aluminiowe z samozamykaczem sprężynowym.  Każda wyprodukowana przez nas brama posiada tabliczkę znamionową z numerem fabrycznym oraz certyfikat CE. Wieloletnie doświadczenie w produkcji przekłada się na wysoką precyzję i staranność ich wykonania. Maksymalne wymiary bramy wahadłowej, które możemy wykonać to 3000 mm x 3500 mm (szerokość x wysokość).

Bramy wahadłowe PCV są idealnym rozwiązaniem dla dużych natężeń ruchu o wysokich wymaganiach izolacji termicznej, zdecydowanie przewyższające kurtyny paskowe z uwagi na znacznie grubszy materiał przegrody oraz większą odporność na przeciągi. Dzięki dużej transparentności skrzydeł, bramy wahadłowe zapewniają niezakłócony, bezpieczny i płynny ruch dwukierunkowy zarówno pieszych jak i wózków widłowych. Bramy wahadłowe łączą atrakcyjny wygląd z dużą wytrzymałością mechaniczną, gwarantują także dużą przepuszczalność światła do pomieszczenia oraz bezpieczeństwo ruchu, z uwagi na to, że użytkownicy widzą co się dzieje po drugiej stronie przegrody.

Bramy wahadłowe stosowane są głównie w marketach wielkopowierzchniowych, magazynach przemysłowych oraz pomieszczeniach chłodniczych. Bramy wahadłowe są dostępne w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w kilku wariantach transparentności: w pełni transparentne, w połowie transparentne oraz także z częściowym pasem przeziernym na wysokości wzroku. Nieprzezroczyste kolorowe folie służą do zachowania większej prywatności (np. oddzielenie hali sprzedażowej od magazynu w markecie) oraz dodania koloru polepszający atrakcyjny wygląd bramy wahadłowej.

drzwi wahadłowe z PCV

 

 

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE BRAMY WAHADŁOWEJ PCV

Brama wahadłowa PCV posiada konstrukcję ramową wykonaną z anodowanych profili aluminiowych w kolorze naturalnym. Skrzydła bramy wahadłowej wyposażone są w regulowany samozamykacz sprężynowy oraz górny i dolny zespół łożyskowy. Płaty skrzydeł wykonywane są z przezroczystej folii PCV o grubości od 4 do 7mm lub folii nietransparentnej w kolorze szarym, czarnym lub niebieskim.Dostępna jest też wersja o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej w postaci folii zbrojonej włóknem nylonowym o grubości 6,5mm kub 9,5mm. Adaptacja bram wahadłowych do warunków temperaturowych otoczenia realizowana jest poprzez stosowanie odpowiedniego typu folii PCV. Zaleca się folię typ STANDARD (od -15°C do +50°C) lub POLAR (-25°C od +30°C) dla otworów bramowych i drzwiowych w komorach mroźniczych.

elementy konstrukcyjne bramy wahadłowej

bramy wahadłowe z PCV

bramy wahadłowe extruflex

 

pixel