Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pasy PCV

( ilość produktów: 101 )

pasy pcv, pas pcv, pasy z folii pcv

Pasy PCV Extruflex

Pasy PCV na kurtyny paskowe do drzwi i bram francuskiego producenta Extruflex typ: Standard (-15°C do +50°C), Polar (-25°C do +30°C), SuperPolar (-60°C do +15°C), FoodContact, Anti-Insect, Anti-Static, Spawalnicze ISO 25980, Trudnozapalne. Należy dobrać odpowiednie pasy PCV w zależności od charakteru obiektu oraz istniejących warunków temperaturowych, w których ma pracować kurtyna paskowa.  Pasy PCV Extruflex to gwarancja najwyższej jakości folii oraz jednocześnie najlepsze walory użytkowe i estetyczne. Pasy PCV Extruflex zawierają wyłącznie bezftalanowe plastyfikatory NON PHTHALATE, które są używane także w do produkcji wyrobów medycznych, zabawek i artykułów dla dzieci, tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

 non phthalate extruflex, plastyfikatory bezftalanowe

Kurtyna z pasów PCV

Izolacyjna kurtyna z pasów PCV dostępna jest w następujących szerokościach i grubościach pasów: 100x2, 200x2, 300x2, 300x3 oraz 400x4 mm. Pasy PCV znacznie ograniczają przepływ ruchu powietrza przez otwartą bramę czy drzwi. Ponadto transparentne (przezroczyste) pasy PCV zapewniają także bezpieczeństwo ruchu, chronią przed utratą ciepła, pyłem, kurzem oraz hałasem (średnie tłumienie dźwięku na poziomie 35 dB).

Pasy PCV do drzwi

W zależności od rodzaju ruchu realizowanego przez kurtynę z pasów PCV należy wybrać odpowiednią szerokość i grubość pasów folii. Im węższe pasy tym łatwiej poruszać się pieszym, ale mają wówczas zdecydowanie mniejszą odporność mechaniczną dla ruchu wózków widłowych.

TAGI: pasy pcv | pasy z foli PCV | paski pcv | pas pcv

Typ pasa PCV
Szerokość i grubość pasa PCV
Długość pasa PCV
pixel