Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dla partnerów

Jak uzyskać status partnera handlowego?
W tym celu należy się zarejestrować: a więc naciśnij w prawym górnym rogu w link "Rejestracja" i wypełnij formularz rejestracyjny. Dodatkowo wyślij do nas wiadomość e-mial na adres info@dobram.pl i zgłoś chęć uzyskania statusu naszego Partnera handlowego (warto załączyć swoje dokumenty – bowiem w przypadku wątpliwości co do rodzaju działalności poprosimy Cię o nie). Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do nas, gdzie zostanie rozpatrzone. Jeżeli spełniasz nasze wymagania dotyczące hurtowników wkrótce otrzymasz od nas maila z informacją, że uzyskałeś status "klient hurtowy" (poczekaj na e-maila z potwierdzeniem od nas) - wtedy po ponownym zalogowaniu zobaczysz ceny hurtowe.

W trakcie rejestracji zachęcamy do pozostawienia zaznaczonej opcji "Newsletter - nowości, konkursy, promocje…" oraz potwierdzenia woli otrzymywania - pozwoli to nam informować Was o ewentualnych promocjach i nowościach w naszym sklepie.


Jak dokonywać zakupów hurtowych?
Aby dokonywać zakupów hurtowych, należy zalogować się w sklepie (przy użyciu swojego loginu i hasła) na konto, posiadające status "klient hurtowy". Po zalogowaniu się oprogramowanie sklepu automatycznie rozpozna Cię jako hurtownika - przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, zobaczysz ceny hurtowe i w tych cenach będziesz dokonywał zakupów.

 

Warunki korzystania z zakupów hurtowych
Nasz sklep internetowy kurtynypaskowepcv.pl umożliwia dokonywanie zakupów hurtowych w cenach niższych od widniejących przy produktach pokazanych na stronach internetowych sklepu. Tę możliwość kierujemy do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, do podmiotów gospodarczych posiadających osobowość prawną, wyspecjalizowanych w dostawach, montażu, serwisowaniu urządzeń techniki bramowej i przeładunkowej oraz zamierzających nawiązać stałą współpracę z nami. Dodatkowe korzyści, to opcja płatności z wydłużonym terminem zapłaty w ramach przyznanego kredytu kupieckiego. Warunkiem koniecznym jest uzyskanie statusu Partnera handlowego sklepu dobram.pl.

Decyzję o przyznaniu statusu partnera handlowego podejmuje zarządzający sklepem dobram.pl po przeprowadzeniu weryfikacji przekazanych danych. Zainteresowany zostaje niezwłocznie powiadomiony o podjętej decyzji, w przypadku decyzji pozytywnej otrzymuje niezbędne dane zezwalające na dokonywanie zakupów hurtowych oraz zasady współpracy, zaś w przypadku decyzji odmownej uzasadnienie dla tej decyzji.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania statusu Partnera handlowego, jak również odebrania tego statusu w przyszłości.

Wszelkie zamówienia przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej. Nie stosujemy formy ustnej zamówienia.

Z naszej strony deklarujemy wsparcie w zakresie:
- znalezienia rozwiązania dla problemu technicznego zgłoszonego przez Partnera handlowego,
- skompletowania towarów dla przyjętego rozwiązania technicznego,
- pomocy praktycznej ze strony naszego technika serwisu,
- szkolenia w zakresie użyteczności towarów oferowanych przez sklep internetowy.

pixel